Mitsubishi


thumbl-0100515-logo-mitsubishiPrawie wszystkie japońskie marki samochodów cieszą się w Polsce bardzo dużym uznaniem. Japońskie samochody to auta bezawaryjne, niezwykle funkcjonalne i przede wszystkim piękne. Podobnie jest w przypadku marki Mitsubishi. Marka ta w Polsce staje się coraz bardziej popularna, co prawda daleko jej jeszcze do Toyoty czy też Nissana, ale na rynku wtórnym cena Mitsubishi drastycznie spada. Kupujących odstrasza przede wszystkim wysoki koszt części zamiennych oraz skomplikowana elektronika. Zdecydowana większość samochodów sprowadzonych do Polski zza granicy, to auta powypadkowe, które najlepsze lata mają za sobą, stąd niska cena tych samochodów.

Nasz Mitsubishi skup aut odkupi od Ciebie każdy model Mitsubishi bez względu na wiek oraz stan techniczny samochodu. Oferujemy gotówkę za każdy sprzedany nam samochód i gwarantujemy, że nasza oferta będzie dla Ciebie korzystna.

Aby sprzedać nam Mitsubishi, wystarczy poprzez serwis Superautomarket.pl wypełnić specjalny formularz bezpłatnej wyceny. Odsyłamy do Ciebie ofertę w ciągu godziny, a po Twojej akceptacji kupujemy od Ciebie auto i płacimy za nie gotówką.

 

Mitsubishi
Oceń ten artykuł

2 komantarzy na “Mitsubishi

  1. Zbyszek

    Galant LS ,amerykańska wersja ,automat ,180 tys przebieg ,do jeżdżenia nowy akumulator,przegląd do 11/2016 , OC do 12/2016 ,hak holowniczy cena 3000 zł do negocjacji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *