Skup Aut Luksusowych


SUPERAUTOMAKET PRESTIGE CAR

Zapraszamy właścicieli samochodów luksusowych do zapoznania się z programem skupu aut luksusowych SUPERAUTOMARET PRESTIGE CAR.

SuperAutMarket oferuje szybki odkup aut luksusowych wszelkich marek. Interesują nas samochody bardzo zadbane jak i z defektami technicznymi. Kupujemy samochody luksusowe kupione w polskim salonie jak i auta sprowadzone z zagranicy. Oferta obejmuje skup samochodów bezwypadkowych jak i samochodów po naprawach blacharskich oraz lakierniczych. Nasza działalność skierowana jest do właścicieli aut luksusowych w całej Polsce. Przedstawiciele firmy dojadą w dowolne wskazane przez Państwa miejsce w celu odkupienia samochodu.

Kupno samochodu przez naszego przedstawiela zajmie ok 40 min. Gotówką zostanie wypłacona na miejscu lub też dokonamy wpłaty w banku. SuperAutoMarket.pl to największy w Polsce skup samochodów. Posiadamy swoje oddziały w takich miastach ja Wrocław, Warszawa, Katowice, Poznań, Łódź.

Za samochody luksusowe proponujemy najkorzystniejsze stawki w Polsce. Sprawdź nas już teraz i wypełnij formularz w zakładce WYCENA ONLINE. Po 30 min prześlemy naszą propozycję cenową na odkup samochodu.

Skup Aut Luksusowych
Ocena: 4.8/5, Ilość: 5

8 komantarzy na “Skup Aut Luksusowych

  1. Beata Mercedes

    witam, jestem zainteresowana sprzedażą samochodu w Państwa firmie, mieszkam w Warszawie czy istnieje możliwość aby sprzedać auto u mnie pod domem?

  2. pawel

    audi r8 2007r 4,2b bialy kupiony w Polsce jako demo,skrzynia automatyczna,pelna wersja wyposazeniowa,przebieg 60 tys km,auto bezwypadkowe. czekam na inf. jaka cene moglibyscie Panstwo zaproponowac?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *