Jak działa skup aut


Wrocław, Poznań, Warszawa, czy też inne miasto w Polsce – nie ma znaczenia z jakiego miasta jesteś. SuperAutoMarket.pl to skup aut działający na terenie całego kraju. Jeden z naszych przedstawicieli dojedzie do Ciebie i nawet w tym samym dniu zakupi auto za gotówkę lub dokona przelewu do wybranego przez Ciebie banku. Naszą działalność opieramy na szacunku dla czasu swojego i klienta, dlatego prowadzony przez nas skup aut wyróżnia sprawność i krótki czas obsługi.

SuperAutoMarket.pl to skup aut z Wrocławia, który powstał aby pomóc osobom, które w sposób szybki i komfortowy chcą sprzedać swój samochód. Wybierając oferowany przez nas skup aut nie musisz martwić się o sprzedaż samochodu – przeprowadzać drobnych napraw i remontów, robić zdjęć, wystawiać ogłoszeń, wstawiać auta do autokomisu i przede wszystkim czekać, aż znajdzie się na niego kupiec.

POZNAJ JUŻ TERAZ CENĘ ZA SWÓJ SAMOCHÓD

>> WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY ONLINE <<

[bezpłatnie, szybko (3min) i bez zobowiązań]

NIE CZEKAJ – SPRZEDAJ SWOJE AUTO JUŻ DZIŚ!

Wystarczy jeden telefon ( lub wypełnienie formularza na naszej stronie) do naszej firmy a nasz przedstawiciel dojedzie do Państwa, wyceni samochód i odkupi go za gotówkę na miejscu, niezależnie od tego czy miejscem Państwa zamieszania jest Wrocław, Poznań, Szczecin, czy inne miasto w Polsce. Nasz skup aut działa wszędzie! Przeprowadzamy skup aut używanych w różnym stanie technicznym i wizualnym, jesteśmy zainteresowani wszystkimi markami i modelami. Tak więc jeżeli czas sprzedaży Państwa samochodu się przedłuża, zależy Państwu na szybkiej transakcji – zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. 15

Zalety współpracy z wrocławskim skupem aut

Korzyści ze współpracy z nami:

Płacimy gotówką Za skupione samochody płacimy od razu, na miejscu przy podpisywaniu umowy, klient nie musi czekać na swoje pieniądze i się o nie obawiać.

Dojeżdżamy do klienta (Wrocław, Poznan, Warszawa – działamy w całej Polsce!) W celu zakupu auta to my dojeżdżamy (jeśli klient nie życzy sobie inaczej) na miejsce wskazane przez klienta.

Własny transport Po odkupie auta klient nie musi już się martwić transportem, my się tym zajmujemy.

Atrakcyjne wyceny Wiele lat na rynku pozwala nam na zaoferowanie atrakcyjnych wycen samochodów, a co za tym idzie większym zadowoleniem klienta z transakcji.

Jeśli chcesz korzystnie sprzedać swój samochód to nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami! Wybierz nasz skup!

Jak działa skup aut
Oceń ten artykuł

7 komantarzy na “Jak działa skup aut

 1. Marta Zawadzka Vw Golf V

  Właśnie otrzymałam odpowiedź na formularz wyceny. Mam problem z odesłaniem e-maila. Jestem zainteresowana Państwa propozycja i chciała bym się umówić na sprzedaż samochodu w moim miejscu pracy we Wrocławiu. Czy jest możliwość aby podesłali Państwo przedstawiciela?

  • admin

   witam, tak nie ma problemu! posiadamy mobilnych przedstawicieli którzy w razie potrzeby dojadą we wskazane miejsce. Najlepiej proszę o kontakt mailowy lub też telefoniczny pod nr naszej ogólnopolskiej infolinii. pozdrawiam

  • admin

   Pani Ewo zdecydowanie lepiej umówić się nawet kilka godzin wcześniej – wówczas mamy pewność, że samochód zostanie wyceniony szybko i bez oczekiwania a całość zajmie nie więcej niż 30 min

  • admin

   Oferta jest tym bardziej precyzyjna im bardziej szczegółowy jest opis samochodu zawarty w formularzu sprzedaży. Jeśli opis podaje dokładnie zawiera wyposażenie samochodu, jego wady, zalety – wycena będzie precyzyjna. Każdy samochód przed kupnem podlega oględzinom w celu weryfikacji jego stanu które trwają nie dłużej niż 20 min. Cena samochodu w większości przypadków pozostaje bardzo zbliżona do wyceny rzeczoznawcy z formularza kontaktowego, może ona się jednak różnić – zarówno na plus np: gdy auto ma lepsze wyposażenie niż podane do wyceny, dodatkowy komplet kół itp., może być także niższa w przypadku gdy samochód posiada mankamenty o których nie wiedzieliśmy podczas wstępnej wyceny przez Internet.

 2. zenon

  Dzieñ dobry , z powodu wyjazdu z kraju na stale sprzedam samochod Opel Vivaro tdi 1900, rok produkcji 2002 , ogolny stan b. dobry , 3 przednie siedzenia , 240.000 km .Uprzejmie prosze o przyblizona i orientacyjna wycene .

  Pozdrawiam , Mario .

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *