Referencje


„Mieszkam w małym mieście i ciężko było mi sprzedać używane auto. Stało w garażu przez kilka miesięcy, aż do momentu, w którym kolega polecił mi skorzystanie z usług skupu Super Auto Market. Wszystko odbyło się ekspresowo, bez zbędnych formalności. Otrzymałem pieniądze do ręki i pozbyłem się starego auta. Polecam współpracę z firmą”.

Grzegorz, okolice Wrocławia

„W obecnych, konkurencyjnych czasach sprzedaż używanego samochodu nie jest prosta. Podobnie było u mnie. Traciłem mnóstwo czasu i nerwów, a auto nadal się ie sprzedawało. Postanowiłem skorzystać z usług skupu samochodów. W internecie natrafiłem na firmę Super Auto Market, zapoznałem się z ich ofertą, poczytałem opinie, zadzwoniłem i umówiłem się na wycenę mojego samochodu. Profesjonalni pracownicy przedstawili mi korzystna ofertę więc stwierdziłem, że nie ma na co czekać i odsprzedałem auto. Nie sądziłem, że to będzie takie proste. Wydawało mi się, że takie transakcje ciągną się przez kilka dni, wymagają wiele formalności, ale okazało się, że się myliłem. Wszystko poszło szybko, sprawnie i bezstresowo. Pieniążki otrzymałem w gotówce i natychmiastowo mogłem zainwestować je w nowy pojazd. O to właśnie mi chodziło. Polecam!”

Kamil, Kraków

„Polecam wszystkim współpracę z tą firmą. Dzięki tym ludziom bardzo szybko sprzedałem swoje auto, zdobyłem gotówkę, (swoją drogą całkiem niezłą).”

Kuba, Olsztyn

„Kompletnie nie znam się na sprzedaży aut. Dwa miesiące temu musiałam jednak pozbyć się zbędnego samochodu. Pilnie potrzebowałam gotówki, zależało mi na czasie i dlatego zdecydowałam się skontaktować z firmą Super Auto Market. Brat poinformował mnie, że zapewne chętnie odkupią moje auto i szybko zdobędę pieniądze. Miał rację, gdyż jeszcze tego samego dnia oddzwoniono do mnie, zrobiono wycenę samochodu i umówiliśmy się na dokładne oględziny, po których szybko podpisaliśmy umowę i dostałam zapłatę. Współpraca z tak uczciwą i rzetelną firmą to sama przyjemność.”

Beata, Kraków

„Już kilka razy sprzedawałem samochód. To nic przyjemnego. Tym razem postanowiłem nie tracić czasu, udać się do profesjonalnego skupu i oszczędzić sobie stresu. Wybrałem firmę Super Auto Market. Świetnie przeszkoleni pracownicy szybko pomogli mi pozbyć się używanego auta, a ja otrzymałem pieniądze do ręki.”

Tadeusz, Kielce

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Super Auto Market. Profesjonalne podejście do klienta, szybka transakcja, zero problemów. Polecam.”

Joanna, Tarnów

„Jestem bardzo zajętym człowiekiem i dlatego zdecydowałem się sprzedać moje auto do skupu. Początkowo miałem obawy co do bezpieczeństwa, ale znajomy polecił mi firmę Super Auto Market. Twierdził, że kilka miesięcy temu sam korzystał z usług tego skupu i nie miał żadnych zastrzeżeń. Zaryzykowałem i nie żałuję. Cała transakcja przebiegła bardzo szybko i z korzyścią dla mnie.”

Artur, Warszawa

„Jesteśmy z żona bardzo zajętymi ludźmi. Praktycznie nie bywamy w domu i nie mieliśmy czasu na to, aby osobiście zająć się sprzedażą starego auta małżonki. Zależało nam jednak na czasie, gdyż mieliśmy już upatrzone nowe. Szwagier polecił mi udanie się do skupu czyli firmy, która profesjonalnie zajmuje się skupowaniem pojazdów. Zadzwoniliśmy, podaliśmy wszystkie dane auta, poczekaliśmy na wycenę i już następnego dnia pozbyliśmy się starego samochodu. Szybko, bez problemowo. Polecam firmę Super Auto Market. Znają się na tym, co robią.”

Tomasz, Toruń

„Polecam skup Super Auto Market. To świetna opcja dla ludzi, którzy chcą szybko, sprawnie i korzystnie sprzedać używane auto. Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług.”

Karol, Kielce

„Jeszcze do niedawna nie wiedziałem o istnieniu firm, które profesjonalnie zajmują się odkupowaniem używanych aut. O ich działalności poinformował mnie brat żony, który w zeszłym roku korzystał z usług tego typu firmy. Teraz z czystym sumieniem mogę polecić Super Auto Market. Pracują tam doskonale wykwalifikowani ludzie, którzy potrafią doradzić nawet najbardziej wymagającemu klientowi”.

Piotr, Katowice

„Bardzo polecam współpracę z firmą Super Auto Market. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta”.

Grażyna, Łódź

„ Z usług Super Auto Market skorzystałem jakieś dwa miesiące temu. Chciałem bezproblemowo i szybko sprzedać auto, potrzebowałem gotówki, ale początkowo obawiałem się, że zostanę oszukany. Popytałem jednak znajomych, poczytałem opinię w internecie i zdecydowałem się podjąć ryzyko. Nie zawiodłem się, gdyż cała transakcja przebiegła bardzo szybko, sprawnie i bezpiecznie. Niemal natychmiastowo pozbyłem się nieużywanego auta i zdobyłem gotówkę”.

Szymon, Kraków

„Do tego roku jeszcze nigdy nie korzystałem z pomocy firm, które trudnią się skupowaniem używanych aut. Kilka miesięcy temu zmuszony byłem pozbyć się samochodu. Udałem się do Super Auto Market, gdzie przeszkoleni i dobrze zorientowani w rynku pracownicy pomogli mi załatwić wszystkie formalności i sprzedać pojazd.”

Adam, Włocławek

„Mogę polecić współpracę z Super Auto Market. Pracownicy tej firmy starają się zaspokoić wymagania najbardziej wybrednych kontrahentów. Już na wstępie wytłumaczono mi na czym miałaby polegać nasza współpraca. Bardzo szybko dopełniliśmy formalności, spisaliśmy umowę kupna-sprzedaży i dostałem gotówkę do ręki.”

Rafał, Chorzów

„Świetni ludzie z profesjonalnym podejściem do klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Super Auto Market i polecam ją wszystkim tym, którzy chcą szybko i bezproblemowo sprzedać używane auto.”

Helena, Sanok

„Dziękuję Wam bardzo za pomoc. Dzięki Waszej firmie udało mi się korzystnie sprzedać auto.”

Kamila, Kutno

„Nie ufałam tego typu firmom. Wydawało mi się, że zaoferują mi gorsze za moje auto. Okazało się jednak, że bardzo się myliłam. Od kilku miesięcy próbowałam pozbyć się zbędnego samochodu. Wystawiałam ogłoszenia w internecie, umawiałam się na spotkania z potencjalnymi klientami i wszystko na nic. Auto nadal zalegało w garażu. Zwierzyłam się z tego problemu bratu, a on stwierdził, że zna idealne dla mnie rozwiązanie. W internecie odnalazł znaną mu firmę, która zajmuje się skupowaniem używanych pojazdów. Zadzwoniliśmy do Super Auto Market i dowiedzieliśmy się na czym miałaby polegać nasza współpraca. Mili Panowie doskonale nakreślili nam plan działania i następnego dnia umówiłam się na spotkanie w siedzibie skupu. Okazało się, że oferują i całkiem korzystne warunki, a cała transakcja potrwa dosłownie chwilę. Właśnie na to czekałam! Jestem bardzo zadowolona z usług firmy i naprawdę polecam wszystkim. Szkoda Waszych nerwów i cennego czasu.”

Bogusia. Wrocław

„Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Świetna obsługa, rewelacyjni ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Czego chcieć więcej? Ja jestem bardzo zadowolony. W dwa dni udało mi się sprzedać moje auto i zdobyć gotówkę do ręki. Nie sądziłem, że sprzedaż samochodu może być tak prostą sprawą.”

Filip, Katowice

„Minęło kilka miesięcy od kiedy kupiłam nowe auto. Stare zalegało w garażu i tylko zajmowało miejsce. Nikt już nim nie jeździł. Chciałam się go jak najszybciej pozbyć. W sprzedaży pomagał mi tata, ale jakoś nie udało mu się znaleźć kupca. Powoli traciłam cierpliwość i nadzieję, że kiedyś uda mi się sprzedaż ten samochód. Wtedy natrafiłam na stronę internetową Super Auto Market. Stwierdziłam, że w sumie i tak nic nie ryzykuję i mogę zadzwonić i zapytać o szczegóły współpracy. Mili panowie streścili mi warunki, poinformowali co powinnam zrobić i w końcu doszłam do wniosku, że chce odsprzedać firmie moje aut. Pozbyłam się problemu i dostałam pieniążki do ręki. Jestem zadowolona, że trafiłam na ich stronę i polecam współpracę z firmą. Naprawdę warto”

Aldona, Rybnik

„Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Państwu współpracę z tą firmą. To naprawdę bezpieczne. Legalnie sprzedałem auto i od razu wypłacono mi pieniądze.”

Bogdan, Sandomierz

„Posiadałem auto, które trudno jest sprzedać. Nie każdego na niego stać. Niestety musiałem się go szybko pozbyć. Okazało się jednak, iż sprzedaż luksusowego samochodu nie jest prosta sprawą. Wrzucałem ogłoszenia na strony internetowe, szukałem pomocy u znajomych, ale nie przynosiło to rezultatu. W końcu przypadkiem natrafiłem na ogłoszenie firmy Super Auto Market. Napisałem maila, po godzinie otrzymałem odpowiedź. Zdzwoniliśmy się, wymieniliśmy informacje, szybko ustaliliśmy termin spotkania i po obejrzeniu mojego pojazdu podpisaliśmy umowę. Szybko pozbyłem się samochodu i otrzymałem gotówkę, której tak bardzo wtedy potrzebowałem. To świetna opcja dla ludzi w podobnej sytuacji. Polecam.”

Dagmar, Warszawa

„Bardzo profesjonalna firma ze świetnym podejściem do klienta. Szczerze polecam współpracę.”

Janina, Elbląg

„Chyba lepiej nie mogłam trafić. Przemili pracownicy w ekspresowym tempie pomogli mi pozbyć się mojego nieużywanego auta. Co więcej, dostałam za nie bardzo dobra stawkę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim tym, którzy posiadają niepotrzebny samochód i chcą go szybko sprzedać. Opłaca się.”

Katarzyna, Rzeszów

„Jak dotąd miałem złe doświadczenia z firmami, które zajmują się skupami aut. Obawiałem się ponownej współpracy. Przypadkiem natrafiłem na firmę Super Auto Market. Okazało się, że to był dobry wybór. Ludzie, którzy tam pracują pomogli mi pozbyć się mojego auta i gotówkę otrzymałem do ręki. 100% bezpieczeństwa. Naprawdę jestem zadowolony z Waszych usług.”

Marcin, Piotrków Trybunalski

„Firma Super Auto Market jest bardzo uczciwa. Od dawna szukałam skupu, który przyjmie ode mnie samochód i od ręki wypłaci mi należność. Nie zawiodłam się. Profesjonalni pracownicy doradzili mi i bardzo szybko sprzedałam swój pojazd. Nie sądziłam, że cały proces sprzedaży jest taki prosty.”

Agata, Szczecin

„Ekipa z firmy jest niezwykle pomocna. Są to bardzo obeznani i niezawodni ludzie dzięki, którym udało mi się bardzo szybko sprzedać samochód.”

Wioletta, Sieradz

„Transakcja z tą firmą zakończyła się sukcesem. Do tej pory jakoś nie potrafiłem zaufać obcym ludziom. Okazało się, że bardzo się pomyliłem. Firma Super Auto Market zadbała o to, abym mógł w bardzo krótkim czasie sprzedać swój pojazd i zyskać na tej transakcji. Jestem pod wrażeniem rzetelności pracowników i z pewnością ponownie skorzystam z ich pomocy.”

Jurek, Lublin

„Świetni ludzie, którzy doskonale wykonują swoje obowiązki. Jestem pod wrażeniem. Bardzo polecam współpracę z ta firmą.”

Jolanta, Skarżysko Kamienna

„Wydawało mi się, że tego typu firmy nie liczą się z potrzebami klienta, ale najwyraźniej się pomyliłam. Firma Super Auto Market stara się, by zaspokoić oczekiwania swoich kontrahentów. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i na pewno będę polecała ich usługi moim znajomym.”

Danuta, Białystok

„Mogę polecić współpracę z tą firmą, gdyż przynosi ona same korzyści i dużą oszczędność czasu. Gorąco polecam!”

Janusz, Słupsk

„Łatwa i szybka gotówka, przyjemna transakcja bez zbędnych formalności, jasne warunki, zero krętactwa. Szczerze polecam!”

Mirosław, Giżycko

„Nie znam się na sprzedaży aut. Wydawało mi się, że będę miała z tym problem i padnę ofiarą oszustów. Bardzo miło się rozczarowałam. Współpraca z firmą Super Auto Market okazała się rewelacyjna. Bardzo szybko sprzedałam samochód i zdobyłam pieniążki na nowy samochód. Jestem zachwycona!”

Mariola, Stąporków

„Nigdy nie musiałam sprzedawać auta. Dwa miesiące temu trudna sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła… Nie wiedziałam ja się za to zabrać. Poprosiłam o pomoc mojego narzeczonego. Wyszukał mi w internecie firmę Super Auto Market. Postanowiliśmy zaryzykować. To był strzał w dziesiątkę! Bardzo polecam!”

Marta, Sochaczew

Referencje
Oceń ten artykuł