Skup aut – Oława


Ogólnokrajowy komis samochodowy

W ramach świadczonych usług zapewniamy skup aut osobowych, ciężarowych, terenowych, jak i pojazdów specjalnych oraz sprzętu rolniczego. Odkupujemy samochodu zadbane – w dobrym stanie technicznym, jak również wyraźnie wyeksploatowane, przeznaczone do naprawy czy też uszkodzone – na skutek czasu bądź kolizji. Jesteśmy zainteresowani pojazdami wszelkich marek i modeli.

Zakres terytorialny naszej działalności obejmuje całą Polskę. Nie ma znaczenia czy Klient chce sprzedać auto w Oławie, Katowicach czy Warszawie – po ustaleniu warunków transakcji, jeszcze w ten sam dzień przyjedziemy we wskazane przez niego miejsce i sfinalizujemy zakup. Nasz skup aut posiada swoje oddziały w większości miast w kraju, nad profesjonalną obsługą Klientów czuwają także mobilni przedstawiciele.

SPRZEDAJ AUTO JUŻ TERAZ ZA GOTÓWKĘ!

SPRAWDŹ NASZĄ PROPOZYCJĘ W KILKA MINUT – WYPEŁNIJ FORMULARZ

> BEZPŁATNA WYCENA <<

(szybko, 24h/7dni, bezpłatnie i bez zobowiązań)

Skup aut używanych w Oławie

Aby skorzystać z usług autokomisu można zadzwonić pod specjalny numer infolinii lub też wypełnić i wysłać do nas formularz dostępny na niniejszej stronie. Po zapoznaniu się z podanymi danymi na temat auta, nasz specjalista przygotuje bezpłatnie wycenę pojazdu i w ciągu godziny odeślę ją do Klienta. Oferowana kwota wynosi przeważnie 80-95% ceny rynkowej pojazdu. W sytuacji, gdy przedstawiona propozycja zostanie zaakceptowana, ustalony zostanie termin sfinalizowania transakcji. Jeśli takie będzie życzenie Klienta, może odbyć się to nawet w ten sam dzień! Należność wypłacana jest w gotówce (istnieje także możliwość przelania pieniędzy na konto).

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą samochodu, skontaktuj się z nami poprzez formularz bezpłatnej wyceny »

Informacje o Oławie
Miasto Oława
Województwo Dolnośląskie
Powierzchnia 27,36 km²
Tablice rejestracyjne DOA
Odległość od Wrocławia 30 km

Pozostałe lokalizacje

Skup aut – Oława
Oceń ten artykuł

One comment on “Skup aut – Oława

  1. tomasz

    mam do sprzedania Forda Mondeo Titanium X MK4 2007 140KM POJ.2000 TDCI PRZEBIEG 170000
    PROSZĘ O ORIENTACYJNĄ CENĘ JAKĄ OFERUJECIE ZA AUTO.
    WYMIENIONY ROZRZĄD PRZY 150000
    ŚLADY EKSPLOATACJI NA LAKIERZE ZARYSOWANY BŁOTNIK, LEKKO PĘKNIĘTY TYLNI ZDERZAK, MAŁE WGNIECENIE NA PRZEDNIM BŁOTNIKU 5 CM.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *