Skup aut – Wrocław/dolnośląskie


Jako największy skup aut w Polsce, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom atrakcyjne warunki współpracy, minimum formalności oraz błyskawiczną i komfortową obsługę. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, że SuperAutoMarket stał się marką rozpoznawaną na terenie całego kraju. Najlepszą reklamą naszej firmy są opinie zadowolonych klientów, którzy zgodnie podkreślają, że nasze autokomisy to gwarancja najwyżej satysfakcji, a nasz skup samochodów może stanowić wzór do naśladowania dla konkurencji.

SuperAutoMarket – poznaj naszą ofertę

Kompleksowy skup aut prowadzimy na terenie całej Polski. Nasi mobilni przedstawiciele docierają w najodleglejsze zakątki kraju, wszędzie tam, gdzie są osoby, które pragną skorzystać z naszej oferty i sprzedać auto w skupie. Na terenie Wrocławia, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, ale także w innych polskich miastach, kierowcy mogą korzystać z naszej kompleksowej oferty, do której zalicza się m.in.:

  • skup aut osobowych, dostawczych i ciężarowych za gotówkę,
  • skup samochodów używanych i nowych (rocznik 2016)
  • skup floty firmowej i aut od osób prywatnych
  • skup aut poleasingowych,
  • skup aut luksusowych i drogich,
  • komis samochodowy,
  • skup motocykli i maszyn rolniczych.

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i interesuje cię dobry skup samochodów za gotówkę, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zgłoś chęć sprzedaży auta online, wypełniając formularz darmowej wyceny, znajdujący się na naszej stronie www. Odpowiedź z ofertą kupna samochodu otrzymasz od nas w kilka minut. Możesz także odwiedzić naszą siedzibę, znajdującą się przy ulicy Trzebnickiej 31 we Wrocławiu.

WYCENA ONLINE

Jak do nas dojechać?

Centrala firmy SuperAutoMarket mieści się przy ulicy Trzebnickiej 31 we Wrocławiu. To jedna z głównych arterii wylotowych miasta, prowadząca od Starego Miasta w kierunku Trzebnicy. Jeśli chcesz sprzedać auto w skupie, dowiedzieć się wszelkich informacji na temat zasad sprzedaży samochodu, otrzymać wycenę auta lub sprawdzić, jakie samochody na sprzeda posiada nasza autokomis, zapraszamy do kontaktu osobistego. Każdą wizytę w centrali należy wcześniej umówić telefonicznie. Dzięki temu, wizyta w naszym biurze przebiegnie sprawnie.

Chcesz dotrzeć do nas komunikacją miejską? Żaden problem!

  • tramwaje: 0L/P, 1,7,8;
  • autobusy: 132, 144, 247, 257, 908.

Informacje o Wrocławiu
Miasto Wrocław
Województwo Dolnośląskie
Powierzchnia 292,9 km²
Tablice rejestracyjne DW

Pozostałe lokalizacje

Skup aut – Wrocław/dolnośląskie
Oceń ten artykuł