Autokomis Sopot


Szukasz najkorzystniejszego i najszybszego sposobu na sprzedaż swojego samochodu? Taką propozycję może ci złożyć autokomis SuperAutoMarket z Wrocławia. Sopot to jedno z miast, w których mieści się placówka naszej firmy, działającej na terenie całego kraju. Oprócz tego nasz skup aut ma siedziby m.in. w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Krakowie czy Katowicach. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu klient nie musi się martwić, jak odbierzemy jego samochód z różnych miejsc w Polsce. Nie musisz robić zdjęć, dawać ogłoszeń, wykonywać drobnych napraw, aby Twoje auto było atrakcyjne dla kupujących. W Sopocie prowadzimy skup samochodów w każdym stanie technicznym i wizualnym.

Skup aut – sposób na szybką sprzedaż i gotówkę

Sprawnie i szybko uporamy się z każdą transakcją związaną ze skupem samochodów – szanujemy czas klientów i swój. Dla ułatwienia funkcjonowania naszego autokomisu w Sopocie proponujemy różne sposoby dokonywania wyceny. Można skorzystać z formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej, umówić się na spotkanie z rzeczoznawcą, wysłać maila lub podać podstawowe informacje o samochodzie i jego stanie telefonicznie. Wycena jest całkowicie bezpłatna i opracowywana błyskawicznie. Skup aut w Sopocie to minimum formalności – podpisujemy umowę, wypłacamy gotówkę (lub wykonujemy przelew – jeśli sprzedający ma takie życzenie) i zabieramy pojazd. Odkupujemy auta osobowe, terenowe, zabytkowe, ciężarowe, pojazdy specjalne i sprzęt rolniczy bez względu na rocznik, markę i model.

Najwyższa jakość

Autokomis Sopot

Od początku działania naszej firmy stawialiśmy na dobry kontakt z klientem i szukanie takich metod załatwiania formalności, by gwarantować jakość oraz proste, łatwe zasady. Nasz skup samochodów to miejsce, gdzie każdy z klientów ma zapewnioną kompleksową opiekę, od początku do samego końca transakcji. Troszczymy się nie tylko o konkurencyjne ceny, ale także o wsparcie wykwalifikowanych pracowników, rzetelną wiedzę rzeczoznawców oraz udostępnianie nowych, funkcjonalnych rozwiązań. Wycena online, dojazd do klientów – to tylko dwie zalety naszego autokomisu. Nieustannie staramy się robić więcej.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą samochodu, skontaktuj się z nami poprzez formularz bezpłatnej wyceny »

Informacje o Sopocie
Miasto Sopot
Województwo Pomorskie
Powierzchnia 17,28 km²
Tablice rejestracyjne GSP

Pozostałe miasta

Autokomis Sopot
Oceń ten artykuł