Autokomis Kraków


Pomimo licznych ogłoszeń sprzedaż Twojego samochodu przeciąga się w czasie? Zależy Ci na szybkim otrzymaniu gotówki? Możesz znacznie skrócić ten proces, korzystając z oferty skupu auta jaką przygotował autokomis SuperAutoMarket. To profesjonalna firma, która skupuje auta na terenie całej Polski (Kraków, Poznań, Warszawa, Katowice, Opole i inne miasta). Nasz przedstawiciel dotrze pod wskazany przez Ciebie adres i zaproponuje atrakcyjną wycenę samochodów – uczciwą i adekwatną do stanu technicznego oraz wizualnego pojazdu. Dla wygodny klienta szacunkową wartość aut można również określić przez formularz, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem maila oraz telefonicznie. Wstępna wycena nic nie kosztuje, a sporządzana jest przez profesjonalnych rzeczoznawców.

Skup aut z różnych roczników i marek

Autokomis Kraków

Nie jest ważne, czy chcesz sprzedać auto osobowe, zabytkowe, ciężarowe, terenowe, dostawcze, pojazd specjalny czy sprzęt rolniczy – interesuje nas każdy model i rocznik oraz marka. Nie ma też znaczenia, czy auto jest zadbane, uszkodzone, sprawne lub nie. Nasz skup samochodów jest zainteresowany każdym pojazdem, gwarantując najlepszą ofertę na rynku. Troszczymy się też o komfort klientów. Pracownik autokomisu przyjeżdża z gotówką do klienta w każde miejsce na terenie Krakowa bądź w jego okolice i odbiera od niego samochód. Tym samym sprzedający nie musi się martwić o transport swojego auta.

Nie tylko Kraków

Skup samochodów prowadzony w Krakowie i okolicach przez SuperAutoMarket to świetna okazja dla każdego sprzedającego auto używane. Dzięki nam praktycznie od ręki zmienisz samochód na potrzebną gotówkę. Ale nasza oferta to także skup aut online – po uzupełnieniu formularza otrzymasz szczegółową informację o naszej propozycji cenowej. Dzięki temu oszczędzasz czas, masz też gwarancję błyskawicznej pomocy. Proponujemy swoje usługi na terenie kilku największych miast w Polsce oraz wielu mniejszych miejscowości. Wierzymy w to, że dobry kontakt z klientem, solidna obsługa i uczciwe ceny będą oznaczać satysfakcjonującą transakcję nie tylko dla nas, ale również dla naszych klientów.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą samochodu, skontaktuj się z nami poprzez formularz bezpłatnej wyceny »

Informacje o Krakowie
Miasto Kraków
Województwo Małopolskie
Powierzchnia 326,85 km²
Tablice rejestracyjne KR, KK

Pozostałe miasta

Autokomis Kraków
Oceń ten artykuł