Autokomis Katowice


Jako doświadczony oraz profesjonalny autokomis jesteśmy w stanie zapewnić swoim Klientom doskonałą ofertę, na którą składa się skup samochodów na bardzo korzystnych warunkach. Aby skorzystać z naszych usług należy wypełnić formularz bezpłatnej wyceny auta dostępny na niniejszej stronie bądź też skontaktować się telefonicznie z naszym konsultantem. Po otrzymaniu propozycji oraz jej akceptacji, jeszcze w ten sam dzień przyjedziemy we wskazane przez Państwa miejsce, odbierzemy sprzedawany pojazd oraz przekażemy należność w gotówce.

Skup aut każdej marki, nie tylko w Katowicach

Autokomis Katowice

Realizowany przez nas skup aut dotyczyć może pojazdów wszelkich marek i modeli – w każdym stanie technicznym i wizualnym. Nie ma znaczenia, czy auto jest dobrze utrzymane, czy też wyraźnie widać na nim ślady użytkowania. Odkupimy każdy samochód osobowy, terenowy i ciężarowy. Jesteśmy także zainteresowani pojazdami zabytkowymi, specjalnymi oraz sprzętem rolniczym. Nie ma dla nas znaczenia również miejsce, gdzie znajduje się auto przeznaczone do skupu. Posiadamy bowiem swoje oddziały zarówno w dużych miastach (Katowice i Poznań), jak też w mniejszych miejscowościach. Obsługą Klientów zajmują się również specjalni przedstawiciele mobilni, dzięki czemu współpraca z naszym autokomisem przebiega sprawnie oraz szybko.

Dodatkowe możliwości

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym i stresującym wyzwaniem jest skup samochodów. Od początku istnienia naszej firmy chcieliśmy dążyć do tego, by nasz autokomis wyróżniał się nie tylko konkurencyjnymi cenami, ale wykorzystaniem nowoczesnych technologii i najlepszym kontaktem z klientem. Proponujemy klientom bezpłatną wycenę samochodu online, ale także możliwość skontaktowania się z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami, którzy skrupulatnie rozpatrują każde zlecenie, zawsze oferując najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą samochodu, skontaktuj się z nami poprzez formularz

bezpłatnej wyceny »

Informacje o Katowicach
Miasto Katowice
Województwo Śląskie
Powierzchnia 164,64 km²
Tablice rejestracyjne SK

Pozostałe miasta

Autokomis Katowice
Oceń ten artykuł

2 komantarzy na “Autokomis Katowice

  1. Dariusz

    Citroen DS3 1.6 156KM Sport Cic 2014r wrzesień 16tyś przebiegu wersja PREMIUM zakupiony w Polskim salonie Citroen Rybnik kolor Biały – czarny dach, pozdrawiam.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *