Skup aut – Rawicz


Dążenie do zapewnienia dostępu do naszych usług jak największej liczbie klientów sprawiło, że SuperAutoMarket swoim zasięgiem obejmuje także Rawicz oraz inne wielkopolskie miasta. Nasz autokomis oferuje skup aut używanych za gotówkę w najlepszych cenach na rynku. Nasza oferta adresowana jest do firm i klientów indywidualnych, a dzięki długoletniej obecności w branży motoryzacyjnej, jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów szybko, sprawnie i profesjonalnie. Upraszczamy formalności do minimum oferując darmową wycenę auta online. Wystarczy wypełnić i przesłać do nas formularz znajdujący się na stronie www firmy. Nasi kompetentni, licencjonowani rzeczoznawcy w kilka minut prześlą wycenę auta wraz z propozycją kupna. Na terenie Rawicza i okolic prowadzimy skup aut:

  • nowych i używanych (roczniki 2000-2016),
  • osobowych, dostawczych i ciężarowych,
  • należących do firm i osób prywatnych,
  • poleasingowych,
  • luksusowych i drogich,
  • sprawnych i powypadkowych,
  • rozbitych, przeznaczonych do kasacji itp.

Skupujemy nie tylko samochody, ale również motocykle i maszyny rolnicze. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Wielkopolskę oraz inne regiony kraju, co sprawia, że SuperAutoMarket to największy autokomis w Polsce. Doceniają to nasi zadowoleni klienci, których pozytywne opinie stanowią naszą najlepszą reklamę.

WYCENA ONLINE

Rawicz – Skup samochodów za gotówkę

Warto dodać, że oferujemy skup aut za gotówkę z natychmiastową wypłatą pieniędzy. U nas nie ma czekania na przelew środków, ponieważ nasz mobilny przedstawiciel wypłaca gotówkę natychmiast po sfinalizowaniu transakcji i podpisaniu umowy. Wystawiamy wszelkie niezbędne zaświadczenia i dokumenty, dzięki czemu skup aut w naszym autokomisie odbywa się w stu procentach legalnie. U nas sprzedasz auto nawet jeśli nie jesteś jego właścicielem. Wystarczy, że okażesz pełnomocnictwo uprawniające do sprzedaży auta w imieniu jego faktycznego właściciela, by z zyskiem i bezproblemowo dokonać transakcji. Nasz przedstawiciel dotrze pod dowolny adres w Rawiczu w przeciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia, a cała procedura zwykle nie trwa dłużej niż 40 minut. W tym czasie inne wielkopolskie autokomisy dopiero sprawdzają swoją skrzynkę mailową! Dla nas to wystarczająco dużo czasu by kupić auto i wypłacić ci godziwe pieniądze. Skontaktuj się z nami!

Informacje o Rawiczu
Miasto Rawicz
Województwo Wielkopolskie
Powierzchnia 7,81 km²
Tablice rejestracyjne PRA
Odległość od Poznania 106 km

Pozostałe lokalizacje

Skup aut – Rawicz
Oceń ten artykuł