Skup aut – Konin


Sprawna i szybka obsługa oraz atrakcyjne ceny to zalety naszego autokomisu, które doceniła już bardzo duża liczba Klientów z całej Polski. Dołącz do ich grona i przekonaj się sam o wyjątkowości naszej oferty!

Realizujemy skup aut wszelkich marek i modeli. Odkupimy od Ciebie samochód zadbany, jak również będący w gorszym stanie – technicznym bądź też wizualnym. Interesujemy się również pojazdami powypadkowymi, jak również sprzętem rolniczym.

Samochody osobowe, ciężarowe lub terenowe skupujemy na terenie całego kraju. Konin czy też Warszawa, Wrocław czy też Katowice – miasto i region nie mają znaczenia. Posiadamy ponad dwadzieścia pięć oddziałów oraz zespół przedstawicieli mobilnych, dzięki czemu wszędzie dojedziemy w szybkim czasie.

Bezpłatna wycena aut – oferta skupu z Konina

Zapewniamy bezpłatną wycenę auta. Aby z niej skorzystać, należy wysłać formularz online dostępny na niniejszej stronie bądź też skontaktować się z naszym konsultantem telefonicznie. Jeszcze w ten sam dzień odeślemy odpowiedź i – jeśli Klient wyrazi zainteresowanie naszą propozycję, przyjedziemy we wskazane przez niego miejsce po odbiór auta. Należność za pojazd wypłacić możemy w gotówce od ręki bądź też przelewem.

Zapraszamy do współpracy.

SPRZEDAJ AUTO JUŻ TERAZ ZA GOTÓWKĘ!

SPRAWDŹ NASZĄ PROPOZYCJĘ W KILKA MINUT – WYPEŁNIJ FORMULARZ

> BEZPŁATNA WYCENA <<

(szybko, 24h/7dni, bezpłatnie i bez zobowiązań)

Informacje o Koninie
Miasto Konin
Województwo Wielkopolskie
Powierzchnia 82,2 km²
Tablice rejestracyjne PN, PKO
Odległość od Poznania 105 km

Pozostałe lokalizacje

Skup aut – Konin
Oceń ten artykuł

3 komantarzy na “Skup aut – Konin

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *