Gniezno


Sprzedaż samochodu nie musi wiązać się z koniecznością wykonywania drobnych napraw, publikowaniem ogłoszeń czy też wystawianiem pojazdu do autokomisów. Jak to jest możliwe? Sprawdź naszą ofertę!

Jako doświadczony autokomis zapewnić możemy w pełni profesjonalny skup aut, dzięki któremu nasi Klienci nie tylko w szybki sposób pozbędą się niepotrzebnych pojazdów, ale otrzymają za nie atrakcyjną cenę.

Działamy na terenie całego kraju. Gniezno, Warszawa, Kraków, Wrocław – dla nas miejsce nie ma znaczenia. Dzięki posiadaniu oddziałów w ponad 25 miastach w Polsce, jak również współpracy z liczną grupą przedstawicieli mobilnych, jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek kraju.

SPRZEDAJ AUTO JUŻ TERAZ ZA GOTÓWKĘ!

SPRAWDŹ NASZĄ PROPOZYCJĘ W KILKA MINUT – WYPEŁNIJ FORMULARZ

> BEZPŁATNA WYCENA <<

(szybko, 24h/7dni, bezpłatnie i bez zobowiązań)

Skup aut każdej marki – Gniezno i okolica

Interesuje nas skup aut wszelkich marek i modelów. Mogą to być pojazdy zadbane, jak i w gorszym stanie technicznym oraz wizualnym. Odkupujemy także samochody powypadkowe.
Chcesz sprzedać auto osobowe lub ciężarowe? Masz do odsprzedania pojazd zabytkowy albo sprzęt rolniczy? Zapraszamy do kontaktu z naszym autoserwisem – czy to telefonicznego czy mailowego. Celem usprawnienia transakcji na niniejszej stronie udostępniamy specjalny formularz, po którego wypełnieniu oraz odesłaniu do nas, otrzymasz bezpłatną wycenę swojego pojazdu.

Zapraszamy do współpracy!

Informacje o Gnieźnie
Miasto Gniezno
Województwo Wielkopolskie
Powierzchnia 41 km²
Tablice rejestracyjne PGN
Odległość od Poznania 60 km

Pozostałe lokalizacje

Gniezno
Ocena: 4/5, Ilość: 1

2 komantarzy na “Gniezno

  1. Mateusz

    Witam mam na sprzedaz BMW 318 po lifcie 2.0 diesel 143 km diesel w automacie , skorach duza polska nawigacja, doswietlanie do domu, alu , kseon, spryskiwacze reflektorow , ele. lusterka tempomat , do poprawek lakierniczych przedni i tylni zdezak po optraciach parkingowych zadych wgniecen

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *