Poznań


Ogłoszenia o sprzedaży twojego samochodu nie dają żadnego rezultatu? Co powiesz w takim razie na naszą propozycję szybkiej zamiany auta na gotówkę? SuperAutoMarket to autokomis, który prowadzi działalność w wielu polskich miastach – Poznań, Kraków, Bydgoszcz, Sopot, Warszawa, Katowice i innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć po samochód w każde miejsce, które wskaże nam klient. Nasi profesjonalni rzeczoznawcy robią bezpłatną wycenę (formularz online, u klienta, telefonicznie i mailowo), a następnie zawieramy umowę i wypłacamy sprzedającemu gotówkę, oferując najlepsze warunki sprzedażowe. Osoba sprzedająca pojazd nie musi martwić o przewóz auta – zapewniamy własny.

Skup aut w Poznaniu bez względu na stan techniczny i wizualny

OBRAZ1

Nie musisz się też martwić o to, że Twój samochód jest w fatalnym stanie – uszkodzony lub nadający się do naprawy. Dla naszego poznańskiego autokomisu nie ma to żadnego znaczenia, gdyż skupujemy auta zarówno zniszczone, jak i zadbane. Nasz skup samochodów szacuje ich wartość zgodnie z faktycznym stanem technicznym i wizualnym, zawsze jednak uczciwie i z korzyścią dla sprzedającego. Interesują nas wszystkie modele, marki i roczniki samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, pojazdów specjalnych oraz sprzęt rolniczy w Poznaniu oraz okolicy. Atrakcyjne cenowo propozycje mamy także dla sprzedających auta zabytkowe.

Sprawdzony skup samochodów

Autokomis SuperAutoMarket to firma, która od ponad 6 lat z powodzeniem działa w branży motoryzacyjnej w Poznaniu, Opolu, Sopocie, Krakowie i innych miastach. Sprawdziło nas wielu klientów indywidualnych oraz osoby posiadające firmy. Od początku istnienia chcemy, by nasz skup aut proponował nie tylko najbardziej konkurencyjne ceny, ale też wysoką jakość obsługi klientów. Liczy się nie tylko sama transakcja, ale też dodatkowe udogodnienia, takie jak wycenia online czy fachowe doradztwo. Troszczymy się o klientów z całej Polski, otwierając siedziby naszego autokomisu w kolejnych miastach. Wszędzie gwarantujemy tę samą jakość, dzięki rozmieszczeniu mogąc szybko obsługiwać klientów z każdego zakątka Polski. Zaufaj takim profesjonalistom jak my!

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą samochodu, skontaktuj się z nami poprzez formularz

BEZPŁATNA WYCENA ONLINE 24H

Informacje o Poznaiu
Miasto Poznań
Województwo Wielkopolskie
Powierzchnia 261,91 km²
Tablice rejestracyjne PO, PY

Pozostałe lokalizacje

Poznań
Oceń ten artykuł

3 komantarzy na “Poznań

  1. Derek Den

    W jaki sposób można Wam sprzedać auto i sprawdzić za ile je kupicie – mam do Poznania 30 km i nie chce jechać w ciemno – auto to Mercedes C240, silnik 2600, benzyna, avangarde 2 właściciel w kraju rok 2002 r. ???

    • admin

      Proszę wypełnić formularz w zakładce wycena Online i możliwie szczegółowo opisać stan samochodu – prześlemy na maila informacje o proponowanej cenie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *