Autokomis Opole


Nowoczesny skup samochodów

Jeśli chcesz szybko oraz korzystnie sprzedaż swój stary samochód, zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką prezentuje nasz autokomis.

W jej ramach zapewniamy skup aut każdej marki i każdego modelu. Obojętnie czy Twój samochód jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym, czy też widać na nim ślady eksploatacji bądź uległ uszkodzeniu w wypadku. Oprócz odkupywania samochodów osobowych, ciężarowych bądź terenowych, realizujemy także skup pojazdów specjalnych oraz sprzętów rolniczych.

Skup aut nie tylko w Opolu

Autokomis Opole Zakres terytorialny działalności naszego autokomisu jest bardzo szeroki. W szybki oraz kompleksowy sposób obsłużyć możemy Klientów zarówno z większych miast, jak Opole bądź Warszawa, jak również z mniejszych miejscowości z każdego regionu kraju.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować skup samochodów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Aby przekonać się o ich konkurencyjności, wystarczy wypełnić i wysłać do nas specjalny formularz online, dzięki któremu otrzyma się szybką oraz bezpłatną wycenę auta.

Posiadamy własny transport – Klient nie musi martwić się o przewóz sprzedawanego pojazdu. Wystarczy wysłać formularz bądź skontaktować się telefonicznie z przedstawicielem autokomisu, a jeszcze w ten sam dzień będzie można cieszyć się z otrzymanej gotówki.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą samochodu, skontaktuj się z nami poprzez formularz

bezpłatnej wyceny »

Informacje o Opolu
Miasto Opole
Województwo Opolskie
Powierzchnia 148,99 km²
Tablice rejestracyjne OP

Pozostałe miasta

Autokomis Opole
Ocena: 5/5, Ilość: 1

One comment on “Autokomis Opole

 1. Krzysztof Kasprzyk

  Proszę o wycenę moich dwóch aut
  Mercedes w210 okular wersja sport
  2.0 benzyna 136 ps 1995rok
  fiat Punto 1 1.2 75 ps 1996 rok
  myślę że dobrze to opisalem pozdrawiam moj nr. Telefonu
  510259034

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *