Skup aut – Gorzów Wielkopolski


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby, które chcą sprzedać swoje samochody szybko oraz w korzystnej cenie. Nasz skup aut stanowi tego gwarancję!

Posiadamy oddziały na terenie całego kraju, między innymi w takich miastach, jak Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Poznań czy też Katowice. Zatrudniamy również przedstawicieli mobilnych. Dzięki temu dotrzeć możemy w każde miejsce natychmiastowo – nawet w sam dzień zgłoszenia chęci sprzedaży auta przez Klienta.

SPRZEDAJ AUTO JUŻ TERAZ ZA GOTÓWKĘ!

SPRAWDŹ NASZĄ PROPOZYCJĘ W KILKA MINUT – WYPEŁNIJ FORMULARZ

> BEZPŁATNA WYCENA <<

(szybko, 24h/7dni, bezpłatnie i bez zobowiązań)

Skup zapewnia odbiór aut w Gorzowie Wielkopolskim i innych miastach

A aby takie zgłoszenie wysłać, należy skontaktować się z nami telefonicznie bądź poprzez formularz dostępny na niniejszej stronie. Klient po podaniu niezbędnych informacji na temat sprzedawanego pojazdu otrzyma od nas bezpłatną wycenę. Jeśli propozycja będzie mu odpowiadać, nastąpi finalizacja transakcji. Po odbiór samochodu przyjedziemy z własnym transportem. Należność wypłacamy w gotówce bądź – jeśli jest takie życzenie Klienta, przelewem.

Jesteśmy zainteresowani pojazdami wszelkich marek i modeli. Prowadzimy skup aut osobowych, jak i ciężarowych oraz terenowych. Odkupimy samochody utrzymane w dobrym stanie – technicznym i wizualnym, jak też wyraźnie wyeksploatowane, a nawet przeznaczone do naprawy bądź po stłuczkach.

Informacje o Gorzowie Wielkopolskim
Miasto Gorzów Wielkopolski
Województwo Lubuskie
Powierzchnia 86 km²
Tablice rejestracyjne FG

Pozostałe miasta

Skup aut – Gorzów Wielkopolski
Oceń ten artykuł

2 komantarzy na “Skup aut – Gorzów Wielkopolski

  1. Damian

    Witam. Posiadam mercedesa w211 z 2003r. 2.7 177km . Chciałbym za niego 20 tys oczywiście do niegocjacji . Proszę o kontak czy sa państwo zainteresowani nim. pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *