O Nas


SuperAutoMarket.PL to firma działająca w branży motoryzacyjnej od 7 lat. W tym czasie staliśmy się największą oraz najprężniej rozwijającą firmą w branży szybkiego skup aut za gotówkę. Skupujemy samochody za gotówkę na terenie całego kraju. Dojeżdżamy do klienta, więc nie musisz się martwić o transport samochodu. Dojedziemy do Ciebie, odkupimy i zabierzemy na własny koszt Twoje auto. Szybka realizacja, atrakcyjna wycena – to czynniki które przekonują do nas naszych klientów. Zaufaj profesjonalistom i w sposób szybki i pewny zamień samochód na gotówkę. Oferujemy najlepsze w Polsce warunki sprzedaży samochodu – płacimy więcej niż dilerzy aut, komisy samochodowe, lombardy oraz konkurencja. Nasze wyceny sporządzają profesjonaliści – licencjonowani rzeczoznawcy którzy zawsze proponują cenę adekwatną do stanu auta a tym samym uczciwą oraz korzystną dla sprzedającego.

Jeżeli jesteś zainteresowany szybką sprzedażą samochodu za gotówkę, przejdź do zakładki -> BEZPŁATNA WYCENA AUTA, gdzie uzyskasz dokładniejsze informacje na temat skupu aut za gotówkę i będziesz mógł przesłać do nas niezobowiązujące zapytanie, na ile wyceniamy Twoje auto. W ciągu 1 godziny prześlemy mailem naszą propozycje zakupu.

Możesz się również skontaktować z nami pod numerem telefonu 795 76 76 76 ( w godz. 9-18). Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania! NIE CZEKAJ! SPRAWDŹ NAS I WYBIERZ NAJKORZYSTNIEJSZĄ OFERTĘ NA RYNKU ! Gwarantujemy zadowolenie klienta oraz najlepsze ceny zakupu!

Pamiętaj szybko i sprawnie odkupimy każdy samochód wyprodukowany w latach 2003-2016 r. w tym także auta drogie i luksusowe!

Przydatne linki

2 komantarzy na “O Nas

  1. Tomek Wrocław

    Mam do sprzedania BMW e 60 z roku 2008 z M pakiet – czy jesteście zainteresowani i czy możecie przyjechać po samochód – auto jest do obejrzenia w tygodniu we Wrocławiu a w weekendy w Katowicach

    • admin

      Jeśli jest Pan z Wrocławia samochód można sprzedać w dowolny dzień w naszym oddziale przy ul. Trzebnickiej 31 – posiadamy też oddział w Katowicach – przed spotkaniem zawsze prosimy umówić spotkanie pod nr ogólnopolskiej infolinii lub wcześniejsze wypełnienie formularza Wyceny Online – wówczas nasz pracownik skontaktuje się z propozycją terminu spotkania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *