Nasza oferta


Autokomis we Wrocławiu

SuperAutoMarket.pl to profesjonalny autokomis, zajmujący się skupem każdego rodzaju samochodów – bez względu na ich stan techniczny oraz wizualny. Jesteśmy zainteresowani autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi lub przeznaczonymi do naprawy. Zakupić możemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy. Nie ma znaczenia ich marka oraz model. W głównej mierze interesują nas auta z lat 2003 – 2016, oferujemy jednakże również korzystne ceny za pojazdy zabytkowe. Zakres terytorialny naszej działalności obejmuje całą Polskę. Oprócz głównych oddziałów w miastach takich jak Wrocław, Poznań, Katowice, Opole i Warszawa, posiadamy dwadzieścia mniejszych oddziałów w innych miejscowościach oraz przedstawicieli mobilnych. Dzięki temu nasz skup aut we Wrocławiu jest w stanie odkupić auto z każdego zakątka w kraju. Natomiast z racji tego, że posiadamy własny transport, Klient nie musi martwić się o przewóz samochodu.

Korzystna oferta wrocławskiego autokomisu

Oferowane przez nas ceny należą do wyjątkowo konkurencyjnych. Kwota zazwyczaj proponowana za pojazd wynosi 80-95% jego wartości rynkowej. Celem otrzymania bezpłatnej wyceny samochodu skorzystać można ze specjalnego formularza online dostępnego na niniejszej stronie, bądź też skontaktować się można telefonicznie z jednym z naszych konsultantów. W przypadku akceptacji proponowanej przez nas sumy, jeszcze w tym samym dniu zakupić możemy Państwa auto (należność wypłacona może być w gotówce bądź przelewem).

Lista skupywanych marek

SPRAWDŹ TERAZ CENĘ ZA TWOJE AUTO 

SZYBKO I BEZ ZOBOWIĄZAŃ W KILKA MINUT!

>> BEZPŁATNA WYCENA ! <<

SuperAutoMarket.pl skup aut
ul. Trzebnicka 31
50-231 Wrocław
INFOLINIA 795 76 76 76

Nasza oferta
Ocena: 3/5, Ilość: 2

9 komantarzy na “Nasza oferta

 1. Marta Rozenek

  Piszecie na stronie, że oferujecie nawet do 95% wartości rynkowej samochodu. Wypełniłam formularz, dostałam odpowiedź ale cena zaproponowana to moim zdaniem ok 70-80% wartości rynkowej…na jakiej zasadzie są tworzone te obliczenia bo nie za bardzo rozumiem?

  • admin

   Nasze wyceny sporządzają profesjonalni rzeczoznawcy samochodowi. Podczas wyceny pod uwagę brane sa różne czynniki ale przede wszystkim przebieg, wyposażenie czy auto jest bezwypadkowe a także czy auto posiada udokumentowaną historię serwisową. W razie wątpliwości co do wysokości wyceny prosimy o kontakt bezpośrednio z rzeczoznawcą sporządzającym wycenę – zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów.

  • admin

   Czasami ze względu na dużą ilość zapytań do rzeczoznawcy czas odpowiedzi może się wydłużyć ale nigdy nie powinien przekroczyć 1h. Jeśli zaistnieje taka sytuacja prosimy o kontakt pod nr ogólnopolskiej infolinii lub wysłanie formularza raz jeszcze aby upewnić się, że został prawidłowo wysłany

  • admin

   witam, Jeśli chodzi o szybką sprzedaż samochodu to jesteśmy w stanie odkupić taki samochód od ręki za gotówkę bez konieczności wstawiania auta do komisu. Aby możliwie szybko dokonać sprzedaży proszę wypełnić formularz WYCENA onLine i poczekać na propozycję przygotowaną przez naszego rzeczoznawcę – jest to bezpłatne oraz nie zobowiązujące. W razie gdy zaakceptuje Pan cenę samochód jesteśmy w stanie odkupić jeszcze tego samego dnia.

 2. Valentin

  Dzień dobry! Jestem z Ukrainy, ale pracuję we Wrocławiu! Potrzebuję samochodu, Mitsubishi Galant 2000 2002 rok modelu z ręczną skrzynią biegów , benzyny !

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *