Autokomis – Katowice


Jako doświadczony oraz profesjonalny autokomis jesteśmy w stanie zapewnić swoim Klientom doskonałą ofertę, na którą składa się skup samochodów na bardzo korzystnych warunkach. Aby skorzystać z naszych usług należy wypełnić formularz bezpłatnej wyceny auta dostępny na niniejszej stronie bądź też skontaktować się telefonicznie z naszym konsultantem. Po otrzymaniu propozycji oraz jej akceptacji, jeszcze w ten sam dzień przyjedziemy we wskazane przez Państwa miejsce, odbierzemy sprzedawany pojazd oraz przekażemy należność w gotówce.

Skup aut każdej marki, nie tylko w Katowicach

Realizowany przez nas skup aut dotyczyć może pojazdów wszelkich marek i modeli – w każdym stanie technicznym i wizualnym. Nie ma znaczenia czy auto jest dobrze utrzymane czy też wyraźnie widać na nim ślady użytkowania – odkupimy każdy samochód osobowy, terenowy czy ciężarowy. Jesteśmy także zainteresowani pojazdami zabytkowymi, specjalnymi oraz sprzętem rolniczym. Nie ma dla nas znaczenia również miejsce, gdzie znajduje się auto przeznaczone do skupu. Posiadamy bowiem swoje oddziały zarówno w dużych miastach, jak Katowice bądź Poznań, jak też w mniejszych miejscowościach. Obsługą Klientów zajmują się także specjalni przedstawiciele mobilni, dzięki czemu współpraca z naszym autokomisem przebiega sprawnie oraz szybko.

2 comments on “Autokomis – Katowice

  1. Dariusz

    Citroen DS3 1.6 156KM Sport Cic 2014r wrzesień 16tyś przebiegu wersja PREMIUM zakupiony w Polskim salonie Citroen Rybnik kolor Biały – czarny dach, pozdrawiam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 9 =