Łódź


Profesjonalny autokomis

Chcesz szybko oraz na korzystnych warunkach sprzedać swój samochód? Skontaktuj się z przedstawicielami naszego autokomisu!

Dla nas nie ma znaczenia stan techniczny Twojego pojazdu, ani jego wygląd. Realizujemy skup samochodów używanych w dobrym stanie, jak i mocno wyeksploatowanych – także przeznaczonych do naprawy bądź powypadkowych. Jesteśmy zainteresowani każdą marką i każdym modelem. Oprócz skupu aut osobowych, ciężarowych czy terenowych, odkupujemy także pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy.

Skup samochodów: Łódź i okolica

Wieloletnia działalność w branży sprawiła, że nasz autokomis posiada niezwykle szeroki zakres terytorialny. Skorzystać z naszym usług można zarówno w większych miastach, jak Wrocław czy też Łódź, w których mamy swoje odziały, jak również w mniejszych miejscowościach – między innymi za sprawą mobilnych przedstawicieli.

Celem otrzymania bezpłatnej wyceny auta, zapraszamy do wypełnienia oraz wysłania do nas specjalnego formularza dostępnego na niniejszej stronie. W ciągu godziny odeślemy naszą propozycję cenową. W przypadku jej akceptacji, jeszcze w ten sam dzień przyjedziemy po Twój samochód, a należną kwotę wypłacimy w gotówce!

One comment on “Łódź

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × three =